Hakkımızda


Otomotiv sektöründeki çalışmalarına 1984 yılında Karmot LTD ŞTİ olarak başlayan şirketimiz 1993 yılında PUSULA  operasyonel ve bireysel araç kiralama alanında hizmetlerine devam etmektedir.

 

Şirketimiz kurumsal müşterilerin otomobil kiralama alanında ki ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunarak karşılamak dışında bireysel talepleri de yerine getirmektedir. İstenilen marka ve modeldeki otomobili gerekli sayıda ve Türkiye'nin tüm bölgelerindeki geniş hizmet ağı sayesine teslim eden şirketimiz, bireysel kullanımlar için de çözümler üretmektedir.

 

Şirketimiz kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetin sadece bir amaç değil geliştirilen ve süreklilik gösteren bir süreç olduğu ilkesini benimsemiştir. Bu nedenle müşteri memnuniyetini ana ilke olarak belirleyen PUSULA, kurumsal ve bireysel kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda akılcı çözümler üretmek konusunda deneyimli bir kadroyla çalışmaktadır.

 

Otomobil kiralama dışında filo müşterilerinin ihtiyaç duyacağı danışmanlık konusunda da PUSULA, yüksek kalitede hizmet vermeyi ilke edinmiştir.Otomobil kiralama konusunda ihtiyaç duyacağınız her türlü hizmet ve bilgiyi en iyi kalite ve fiyatla, çözüm ortağınız PUSULA dan alabilirsiniz.